76
94839

Johan Tirén

(Sverige, 1853-1911)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 100 - 17 500 EUR
13 700 - 18 200 USD
Klubbat pris
110 000 SEK
Johan Tirén
(Sverige, 1853-1911)

Samefamilj vid kåta

Signerad Joh. Tirén. Akvarell och gouache 75 x 131 cm.

Formgivare