77
85107

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 500 - 5 400 EUR
4 740 - 5 690 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Motiv från Smögen

Signerad Johan Ericson och daterad Smögen 1919. Duk 75,5 x 120 cm.