880
89181

KARMSTOLAR, ett par. Sverige, 1830-40-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 390 - 3 880 EUR
3 880 - 4 440 USD
Klubbat pris

Svängd stoppad rygg. Raka svarvade ben. (2)

Ställvis lagningar.