880
89181

KARMSTOLAR, ett par. Sverige, 1830-40-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 060 - 3 500 EUR
3 230 - 3 690 USD
Klubbat pris

Svängd stoppad rygg. Raka svarvade ben. (2)

Ställvis lagningar.