913
73759

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
33 000 SEK

Bronserad. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av meanderbård, musslor och krönande blomsterurna. Höjd 102, bredd 42 cm.

En liten dekorlagning.