955
78399

LJUSSTAKAR, ett par. Gustavianska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Vit marmor och förgylld mässing. Kolonnskaft på kvadratisk fot. Urnformade ljushållare med kedjehängen. Höjd 23 cm. (2)

Nagg, troligen senare kedjehängen.