968
84029

LJUSSTAKAR, ett par. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Förgylld brons. Nedåt avsmalnande kolonnskaft. Rutdekor och pärlstav. Höjd 22 cm.

Bucklor.