1060
138073

MATTA. Rölakan. 282 x 184,5 cm. Signerad SLSH 1955.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Rosarödmelerat omönstrat mittfält. En benvit, en brun och en benvitbrunmelerad bård.

Obetydligt slitage, smärre fläckar. Kortsidorna med smärre skador, fransar saknas.