1064
115831

MATTA. Rölakan. 198 x 141,5 cm. Signerad SG. Sverige 1960-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
438 - 613 EUR
456 - 638 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Rutmönster i röda, rosa och orange nyanser.

Smärre fläckar. Ställvis skadade fransar, några saknas.