1070
135505

MATTA. Rölakan. 268,5 x 193 cm. Signerad MÅ. Sverige 1900-talets andra hälft.

Utropspris
7 000 - 10 000 SEK
618 - 883 EUR
645 - 921 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Grönrödmelerad botten med benvitgråmelerad bård och polykroma geometriska mönster.

Fläckar.