451
143381

Robert Motherwell

(USA, 1915-1991)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Robert Motherwell
(USA, 1915-1991)

"Black rumble"

Färglitografi, 1985, signerad med blyerts 51/65, tryckt och utgiven av Tyler Graphics Ltd. 82 x 65,7 cm.

Belknap 309. Tyler 460:RM79