486
147651

Frank Stella

(USA, Född 1936)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Frank Stella
(USA, Född 1936)

"Eusapia", ur: "Imaginary Places III"

Färglitografi, serigrafi och relief, signerad med blyerts 14/55, tryckt och utgiven av Tyler Graphics och med deras blindstämpel. 55 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.