548
140307
Olivia Parker
(Född 1941)

"Utan titel"

Signerad Olivia Parker och daterad 1980 samt numrerad 4/8. Polaroidfotografi 24 x 19 cm.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 000 - 1 200 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.

Proveniens

Galleri Camera Obscura, Stockholm.