9
139473
Bo von Zweigbergk
(1897-1940)

"Plage, Rab"

Signerad Zweibergk och daterad 1934. Papp- pannå 58 x 70 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
50 000 SEK
Tilläggslista

Omfattas av följerätt. (d)