9
139473

Bo von Zweigbergk

(Sverige, 1897-1940)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Bo von Zweigbergk
(Sverige, 1897-1940)

"Plage, Rab"

Signerad Zweibergk och daterad 1934. Papp- pannå 58 x 70 cm.

Tilläggslista

Omfattas av följerätt. (d)

Formgivare