Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
9
139473

Bo von Zweigbergk

(Ruotsi, 1897-1940)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Bo von Zweigbergk
(Ruotsi, 1897-1940)

"Plage, Rab"

Signerad Zweibergk och daterad 1934. Papp- pannå 58 x 70 cm.

Täydennyslista

Omfattas av följerätt. (d)