1020
135923

KANDELABRAR, för två ljus, ett par. Sengustavianska.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Förgylld och patinerad brons samt vit marmor. Putto uppbärande kopplade ljusarmar. Höjd 42 cm.

Marmornagg. (2)