1054
146131

LJUSSTAKAR, ett par, av Fredrik Ahlman, Karlskrona 1785. Rokoko.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

Smärre bucklor, lagningar. (2)