1096
151839

BORDSPLATEAU, tre delar. 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Senare glas med skador.

Proveniens

Ökna.