1106
151149

VINKYLARE. Barock, 1600/1700-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
879 - 1 320 EUR
933 - 1 400 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Koppar. Oval delvis godronnerad. Brätte med äggstav. Dubbla ringhänklar i lejonmaskaroner. Längd 69, höjd 25 cm.

Bucklor, bristningar, lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

644. Sven X:et Erixson, Sydländsk gatubild.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK