1170
104877

SEMIANTIK ISFAHAN. 218,5 x 136 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Benvit botten med polykroma träd och blomformationer. Mörkblå huvudbård med palmett- och blomranka.

Ställvis hårt slitage, smutsig, smärre fläckar. Baksidan med spår av klister, långsidorna med trampveck och smärre skador, skadade kortsidor.