1174
156191

SEMIANTIK KARABAGH. 234 x 130 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
664 - 854 EUR
760 - 977 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Röd botten med stiliserat polykromt heratimönster. Smal blå huvudbård med blomranka.

Fläckar, smärre skador, lagningar, obetydliga fällningar. Långsidorna och en kortsida med trampveck.