1173
157693

ANTIK KARABAGH. 301,5 x 157 cm.

Utropspris
11 000 - 13 000 SEK
1 050 - 1 250 EUR
1 190 - 1 410 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Mörkblå botten med polykromt kubamönster med stiliserade blommor och vinkelformade blad. Violettmelerad huvudbård med brokadmönster.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar.