1227
157887

ANTIK TÄBRIS. 549 x 391 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
ANTIK TÄBRIS. 549 x 391 cm.

Ljust terrakottamelerad spegel med polykrom medaljong, hörnornament och festoner. Ljust terrakottafärgad huvudbård med stora palmett- och blomrankor.

Ställvis hårt slitage, något smutsig, fläckar, lagningar, malskador. Sidorna med trampveck och smärre skador.