1248
103973

Fedor Nikitin

(Ryssland, 1800-tal)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 360 - 6 100 EUR
4 560 - 6 390 USD
Klubbat pris
Fedor Nikitin
(Ryssland, 1800-tal)

FEDOR NIKITIN. Olja på duk, sign.

Flicka på vinterväg. 89 x 57,5.

Inga anmärkningar. Något lös i ramen.