1440
106437

FAT, porslin. "Flora Danica", Kungl Dansk, 1900-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Modellnummer 3540. Dekor som föregående. Längd 22,5 cm.

Obet bladnagg.