1509
155537

BORD, trä. Qing dynastin (1644-1912).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
160 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Oktagonal med åtta kopplade ben, skuren dekor. Höjd 84 cm. Skivans mått 47x42,5 cm.

Slitage. Liten kantlagning upptill.

Tilläggslista

Liten kantlagning. Small repair to top edge.