Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
1531
154857

HANDSCROLL, akvarell på siden och papper. Sannolikt 1900-talets början.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rik dekor av blåregn, löjtnantshjärta, orkidéer, grodor, räkor och insekter. 26,5 x 207 cm.