1554
137021

PENSELBAD, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
285 - 474 EUR
326 - 543 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Höjd 6 cm.

Sprickor, krackelyr.