184
138939

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 000 - 13 200 EUR
11 700 - 14 000 USD
Klubbat pris
125 000 SEK
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

"Ung dame med paraply (Olga Wischman)"

Signerad Paul Fischer och daterad 21 april 1892. Duk 65,5 x 29 cm.

Helge Carlsen, "Paul Fischer", avbildad sid 101.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

875. Bengt Lindström, Utan titel.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK