208
124219

Carl Haag

(Tyskland, 1820-1915)
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 550 - 3 990 EUR
3 740 - 4 210 USD
Klubbat pris
90 000 SEK
Carl Haag
(Tyskland, 1820-1915)

Beduinfamilj i öknen

Signerad Carl Haag och daterad 1867. Akvarell 52 x 37 cm.