209
138851

John Stirling

(Storbritannien, 1820-1871)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 480 - 9 360 USD
Klubbat pris
650 000 SEK
John Stirling
(Storbritannien, 1820-1871)

"Al-Sok -Market in Marocco"

Signerad J. Stirling och daterad Marocco 1869. Duk 118 x 163 cm.