217
74813

Maria Vos

(Holland, 1824-1906)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Maria Vos
(Holland, 1824-1906)

Stilleben med glaspokal, flaska och frukter

Signerad M Vos och daterad 1880. Duk 63 x 50 cm.