Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
361
155175

Engelsk skola 1700-tal

(Sverige)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 400 - 24 200 EUR
22 200 - 27 700 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Engelsk skola 1700-tal
(Sverige)

Italiserande landskap med antik figurscen

Uppfodrad duk 139 x 195 cm. Äldre förgylld och bronserad ram.