362
129777

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1700-tal.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris

"Markisinnan de Mancini". Uppfodrad duk. Äldre förgylld och bronserad ram. 73 x 60 cm.

Krackelyr över dukens hela yta. Ytsmuts.

Tilläggslista

Tillskriven Louis-René Vialy (1680-1770). Okänd kvinna som vestal.