393
126219

Elias Martin

(Sverige, 1739-1818)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Elias Martin
(Sverige, 1739-1818)

Figurstudier

Två stycken samramade. Den ena signerad Martin del. Tusch och akvarell 8,5 x 8 respektive 7 x 11 cm.