Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
439
143747

SKRIN, ostämplat, Nordeuropa 1600-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris

Delvis förgyllt. Heltäckande dekor av filigran. Rektangulärt på kulfötter. Längd 11 cm.

Lagningar, obetydliga bucklor. Några dekordelar saknas.