82
160551

Gustaf Rydberg

(Sverige, 1835-1933)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Gustaf Rydberg
(Sverige, 1835-1933)

Skånskt kustlandskap

Signerad G. Rydberg och daterad 1887. Pannå 27 x 39,5 cm.