878
149867

BYRÅ. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris

Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Skiva av gråvitspräcklig marmor. Fem lådor. Längd 130, bredd 62,5, höjd 90,5 cm. Nyckel medföljer.

Sidor med torksprickor och fanerlagningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

484. Wiwen Nilsson, collier, sterlingsilver, Lund 1942.
Utropspris
8 000 - 9 000 SEK
Budhistorik
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK