91
106555

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 350 - 1 800 EUR
1 420 - 1 900 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Motiv från Kärringön

Signerad Joh. Ericson och daterad 1923. Duk 48 x 70 cm.