91
106555

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Motiv från Kärringön

Signerad Joh. Ericson och daterad 1923. Duk 48 x 70 cm.