92
112231

Herman Lindqvist

(Sverige, 1868-1923)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
Herman Lindqvist
(Sverige, 1868-1923)

Sommardag, Västkusten

Signerad H. Lindqvist och daterad -07. Duk 55,5 x 42 cm.