93
148993

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Sommarmotiv från Marstrand

Signerad Joh. Ericson och daterad 1911. Duk 69 x 107 cm.