981
121735

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Förgylld och bronserad. Uppsvängt krön med dekor av mussla och akantus. Höjd 113, bredd 47,5 cm.

Renoverade glas.