990
155295

SPEGEL. Sengustaviansk.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
SPEGEL. Sengustaviansk.

Förgylld och bronserad. Infällda polykroma gouacher av antikiserande kvinnofigurer vid offeraltare. Höjd 163, bredd 62,5 cm.

Senare glas, smärre dekorskador.