186214

196. OLLE BONNIÉR, Komposition i orange, svart och vitt.

Signerad O.B. Gouache och akvarell 21 x 49 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK/1 946 - 2 162 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Felvänd bild i katalog, ska vara liggande.