186214

196. OLLE BONNIÉR, Komposition i orange, svart och vitt.

Signerad O.B. Gouache och akvarell 21 x 49 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK / 1 946 - 2 162 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.