189256

197. OLLE BONNIÉR, Utan titel.

Signerad Bonniér och daterad -63. Blandteknik 28 x 76,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 297 - 1 622 EUR
Klubbat pris
19 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.