197
189256
Olle Bonniér
(1925-2016)

Utan titel

Signerad Bonniér och daterad -63. Blandteknik 28 x 76,5 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 297 - 1 622 EUR

Klubbat pris:
19 000 SEK