351
179759

Walasse Ting

(1929-2010)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Walasse Ting
(1929-2010)

Utan titel

Signerad. Akvarell 18,5 x 25,5 cm.