595
179167
ANNA PETRUS Bord, Stockholm, ca 1922.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris:

150 000 - 200 000 SEK

16 216 - 21 622 EUR

Klubbat pris:
440 000 SEK
Proveniens

Anna Petrus familj.

Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19