595
179167

ANNA PETRUS Bord, Stockholm, ca 1922.

Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 300 - 17 700 EUR
13 900 - 18 500 USD
Klubbat pris
440 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Slitage, smärre bucklor.

Proveniens

Anna Petrus familj.