179167

595. ANNA PETRUS Bord, Stockholm, ca 1922.

Slitage, smärre bucklor.

Följerätt
Nej
Proveniens

Anna Petrus familj.

Utropspris
150 000 - 200 000 SEK / 16 216 - 21 622 EUR
Klubbat pris
440 000 SEK

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto