622
184158

AXEL-EINAR HJORTH, skåp "Mora", Nordiska Kompaniet, ca 1930.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
175 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Obetydligt slitage och skador. Nyckel finns.