Madeleine Pyk – en samling F769
8
190977

Ewald Dahlskog

(Sverige, 1894-1950)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 730 - 3 270 USD
Klubbat pris
92 000 SEK

Ewald Dahlskog
(Sverige, 1894-1950)

"Hamnen i Pozzuoli"

Signerad Ewald Dahlskog och daterad Pozzuoli 1922. Duk 91 x 73 cm.