881
180443

GERHARD HENNING Figurgrupp, "Eventyr II", Danmark, daterad 19-9-74.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Porslin, poykromt bemålad och förgylld. Höjd 23 cm.

Tilläggslista

Good condition.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

108. Ernst Billgren, "Snöripa i lä", skulptur, ed. 3/30, Kosta Boda.
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK